Július 1-én a munkácsi Tours-i Szent Márton székesegyházban tanévzáró szentmisével egybekötött ünnepségen ballagtak el líceumunk végzős diákjai. „A reménység Istene töltsön el titeket a hit teljes […]
A jogtudományok hete alkalmából egy rendhagyó órán vehetett részt a líceum 9. osztálya. Vetélkedő, plakátkampány, szituációs játékok formájában mélyíthették el tudásukat!