Nálunk végzett diákok

A líceum végzős diákjainak névsora:

Osztályfőnök: Popovics Pál

1. Vári Imre
2. Végső Emese
3. Havréla Viktória
4. Halász Marianna
5. Kicska Klára
6. Kiss Judit
7. Kristofori Adrás
8. Oláh Viktória
9. Pásztor Viktor
10. Pónitz Tamás
11. Reparuk Ildikó
12. Ruszin Regina
13. Szakál Natália
14. Szlinszki Tünde
15. Szántó Jácint
16. Taracközi Tibor
17. Földessy Miklós
18. Földessy Tibor
19. Simon Miklós
20. Spenik Vince
21. Stafira Marietta

Osztályfőnök: Halusz Magdolna

1. Bakos Gábor
2. Csulák Csaba
3. Demjén Tamás
4. Kalinics István
5. Kosztyu Ivett
6. Kukuly István
7. Matola Mihály
8. Nagy Jenő
9. Nagy Krisztina
10. Ovcsinnyikova Erzsébet
11. Pecsenyica Viktor
12. Tahi Attila
13. Tarnai Anita
14. Verbiczky Éva
15. Villásek Róbert

Osztályfőnök: Gulácsy Éva

1. Homoki Béla
2. Vojcsko Sándor
3. Darcsi Tamás
4. Korcsinszkij János
5. Német Pál
6. Nyeste Ilona
7. Olcsvári Gergely
8. Orosz Brigitta
9. Pécsi  Éva
10. Pilhovics Katalin
11. Pónitz József
12. Szabó Norbert
13. Szopó István
14. Sztupnyicki Norbert
15. Tkacsova Katalin
16. Tutuskó Ágnes
17. Fejes Róbert
18. Simon Attila
19. Schink Zoltán

Osztályfőnök: Szemák Mária

1. Ábrámovics Sándor
2. Bányácski Katalin
3. Berecz Norbert
4. Doktor Ervin
5. Egressy Éva
6. Erdős István
7. Fedinec György
8. Holozsnyai Norbert
9. Lőrinc Erika
10. Mandzák Gábor
11. Pécsi Andrea
12. Schubert Judit
13. Szilágyi Bernadett
14. Szolánszki Ferenc
15. Szujembájeva Okszána
16. Tarnai Tímea
17. Tkacsova Erika
18. Varga Anita
19. Vascsák Zsuzsanna
20. Zelenyák Zsuzsanna

Osztályfőnök: Halusz Magdolna

1. Balla Imre
2. Demjén Izabella
3. Gregorovics Zsuzsanna
4. Illár Norbert
5. Jerema Diana
6. Kalisko Viktória
7. Kohut Oreszt
8. Kosztka Milán
9. Kosztyó Emese
10. Kótyuk Erika
11. Kovács Norbert
12. Nánási Tímea
13. Matl Árpád
14. Miller Mária
15. Pógyor Adrián
16. Popovich Dániel
17. Sándor Nóra
18. Teigler Gábor
19. Bohdán Katalin
20. Urigyia Klára

Osztályfőnök: Gulácsy Éva

1. Holozsi Gabriella
2. Kizman Antal
3. Kis Elek
4. Komárniczky Diana
5. Kulcsár Tamás
6. Molnár Nóra
7. Németh Anita
8. Pavlik Nikoletta
9. Putnoki Ildikó
10. Szvirida András
11. Tegze Pál
12. Tóth Gergely
13. Juhász Róbert

Osztályfőnök: Szemák-Neubauer Mária

1. Dobsa Marianna
2. Krón Zoltán
3. Szabó Katalin
4. Kulcsár Csaba
5. Korcsinszki Richard
6. Pál Roland
7. Gulyás Attila
8. Tóth Edina
9. Záreva Krisztina
10. Lőrinc Klaudia
11. Pusinszky Viktor
12. Kricszky János
13. Duszin János
14. Pónitz Tímea
15. Megyesi Alexandra
16. Viszocky Dániel
17. Tahi Krisztián

Osztályfőnök: Fehér Marianna

1. Szántó Viktória
2. Fodor Andrea
3. Necze Csilla
4. Bodnár Alexandra
5. Kocsis Diana
6. Balogh Bernadett
7. Holovács Marietta
8. Popovics Julianna-Dianna
9. Gergely Eszter
10. Novák Tamás
11. Barkaszi Norbert

Osztályfőnök: Halusz Magdolna

1. Becske Zsolt
2. Erdős András
3. Erdős Georgina
4. Gőczi Tímea
5. Halavács István
6. Ilnicky Gabriella
7. Kukri László
8. Lőrinc Sándor
9. Megyesi Csaba
10. Necze Dóra
11. Németh Sándor
12. Orosz Enikő
13. Orosz Zsanett
14. Sipos Dénes
15. Sterr Gabriella
16. Szlivka Andrea
17. Tóth József

Osztályfőnök: Gulácsy Éva

1. Bilák Krisztina
2. Kosztyu István
3. Kota Ádám
4. Kovács Zsolt
5. Mészár András
6. Orbán Edina
7. Pfeifer Anita
8. Rózsa Rebeka
9. Tóth Attila

Osztályfőnök: Szemák-Neubauer Mária

1. Barkaszi András
2. Bence Bianka
3. Gajdos László
4. Gőczi Valéria
5. Hiába Krisztina
6. Kész Gergely
7. Kovács Enikő
8. Kraszilinec Éva
9. Lemisov Bianka
10. Miller Vilmos
11. Nyizsalovszka Tímea
12. Olcsvári Gábor
13. Orosz Evelin
14. Ruszin László
15. Simon Adrienn
16. Szemák Alexandra
17. Véber István

Osztályfőnök: Kovács Márta

1. Gőczi Anikó
2. Izsák Adrienn
3. Kovács Sándor
4. Kozma Katalin
5. Kozurják Julianna
6. Lenyó Orsolya
7. Lipcsenkó István
8. Molnár István
9. Molnár Csilla Patrícia
10. Motrinec Evelin
11. Német Orsolya-Lili
12. Orosz Dániel
13. Papp Brigitta
14. Pliszka Tímea
15. Sass Vivien
16. Szilvássy Vanessa
17. Tar Edina
18. Tegze Noémi
19. Tóth Dániel
20. Tóth Péter
21. Vass Dorothy

Osztályfőnökök: Gulácsy Éva, Kovács Márta

1. Bacskó Elek
2. Balogh Henrietta
3. Erdős Evelin
4. Kabai Veronika
5. Kész Vivien
6. Lucsánec Viktória
7. Mahlinec Viktor
8. Révész Apollonia
9. Tar Ádám
10. Tóth Rihárd

Osztályfőnök: Fehér Marianna

1. Bábics Kitti
2. Borody Henrietta
3. Borody Richárd
4. Cseh Márk
5. Gőczi Krisztina
6. Haljavko Mária
7. Himinec György
8. Kovács Norbert
9. Kozurják Karolina
10. Legeza Andrea
11. Mikulec Andrea
12. Németi Jusztin
13. Nyeste Ágnes
14. Pénzenik Melinda
15. Szidorenko Beáta
16. Szűcs Vivien
17. Tóth Bianka
18. Varga Attila
19. Végső Veronika
20. Viszokai Tímea

Osztályfőnök: Szendrey Anita

1. Bárány Georgina
2. Csépes Ervin
3. Darcsi Zoltán Bálint
4. Gabóda Evelin
5. Iván Antal
6. Kicska Gabriella
7. Mályár Valentina
8. Mihajlec Diana
9. Petrusevics Nikolett Vivien
10. Pogány Krisztina
11. Szabó Arthur
12. Tegze Ágnes
13. Vaskeba Krisztina
14. Vaszkó Nelli
15. Voronova Katalin
16. Weinrauch András

Osztályfőnök: Popovics Béla

1. Bohus Artúr
2. Cserháti Sándor
3. Gerék Imre
4. Hajlik Katalin
5. Járema Angelina
6. Kályuk Krisztián
7. Lőrinc Klaudia
8. Mindák János
9. Popovics Dávid
10. Selesztai Krisztina
11. Tar Krisztina

Osztályfőnök: Horvát Kornélia

1. Kovács Emília
2. Biszáha Nikoletta
3. Úr Ferenc
4. Rozgonyi Tímea
5. Tegze Márton
6. Olekszik Krisztián
7. Lanyo Krisztina
8. Soós Alexa-Klaudia
9. Mucsicska Katalin
10. Maduda Dániel
11. Filimonov Rinát
12. Lintur Alexander
13. Doktor Alexandra
14. Dinlin Krisztián

Osztályfőnökök: Szendrey Anita, Popovics Béla

1. Bányász Zoltán
2. Bilák Dávid
3. Bojcsuk Dániel
4. Doktor Sándor
5. Hajnal Béla
6. Kohut Nikolett
7. Koloszovszka Dominika
8. Kovács Katalin
9. Máté Nikoletta
10. Miszincsuk Katalin
11. Molnár Eleonóra
12. Molnár Noémi
13. Pallagi Parícia
14. Róka Eduárd
15. Strempl Krisztián
16. Szakács Liliána
17. Úr Violeta
18. Vass István Szabolcs
19. Vass Valentina
20. Viszokai Szintia