Köszöntő

Kedves Olvasóink!

Honlapunkat szeretettel ajánlva köszöntök minden érdeklődőt. Betekintést nyerhetnek a katolikus iskolánk keresztény és nemzeti értékeinket érvényesítő szellemiségébe, mindennapjaiba. Bízom abban, hogy honlapunk közkedveltté válik.
Isten áldását kérem mindnyájukra!

Kristofori Olga
igazgató

A Munkácsi Szent István Líceum felvételt hirdet a 2016/2017-es tanévre a 8., 9. és 10. osztályba.

Szakirányunk a számítástechnika és az angol, illetve német nyelv, melyeket a két felső osztályban emelt óraszámban tanítunk. Ingyenes szakkollégiumaink lehetőséget biztosítanak az ECDL és az angol B2 nemzetközileg elismert tanúsítvány megszerzésére. Turisztikai szakkollégiumunk is jól hasznosítható ismeretekkel, szaktudással vértezi fel diákjainkat.

Felvételi vizsgák

A10. osztályba:

- magyar vagy ukrán nyelv, tollbamondás, matematika, írásbeli, beszélgetés hitismeretből

A 8. és 9. osztályba:

- magyar vagy ukrán nyelv és irodalom teszt; - matematika, írásbeli; hitismeret, szóbeli,


A felvételre való jelentkezés határideje: 2016. június 3. A líceumban beszerezhető, illetve a honlapról is letölthető jelentkezési lappal. A jelentkezéshez szükséges a helyi lelkipásztor ajánlólevele, a születési bizonyítvány és a kódszám másolata, valamint 2 db. 3x4-es igazolványkép. A felvételi vizsgák időpontja: 2016. június 10. 9:00 ( h.i.sz.)

Líceumi nyílt napok a jelentkező diákok, szüleik és minden érdeklődő számára: 2016. május 6. (péntek) 10:00 óri kezdettel. (h.i.sz.)

 


kfma